İNTERNET SİTELERİ PROJE GELİŞTİRME MERKEZİ

Sayın ziyaretcimiz ve müşterilerimiz;

Günden güne artan müşterilerimizin bilişim danışmanlık memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında çözüm anlayışını yerine getiriyor ve müşterilerimizin tekrar olumlu geri dönüşlerinden bunu çok iyi anlıyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli yeni ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermiyoruz.

İletişim

KURUCUMUZ – C. FATİH ŞEN

1979 Kadıköy doğumlu olan Sn. Cevdet Fatih ŞEN 1997 yılında Tuzla Teknik Lisesini bitirdiğinde 1998 yılında Kocaeli Üniversitesinde öğrenciyken ilk kurduğu internet cafe tecrübesinden sonra JET Bilgisayar’ı 2000 yılında  kurarak hem okuyup hem de iş hayatına girişimci olarak katılmştır.
Kocaeli Üniversitesinden 2001 yılında mezun olmuş ve 2003 yılında askerlik hizmetini tamamlayarak işinin başına geri dönüş yapmıştır.

2004 – 2009 yılları arasında firmalar ile kurumsal bakım anlaşmaları ve yetkili servislik çalışmaları ekibiyle beraber başarılı biçimde sürdürdükten sonra 2010 yılı itibarı ile
JET Bilişim Sistemleri olarak ünvan değişikliği ve strateji değişimi kararı alarak web projelerine tamamen yönelmiştir.

Bu zamandan günümüze kadar 130 un üzerinde kurumsal internet sitesi projesi ile kobilere satış ve cirolarını artırmak için dijital reklamcılık danışmanlığı yapmaktadır.

Sn. Cevdet Fatih Şen evli ve 2 çocuk babası olup İngilizce bilmektedir. 

OFİSİMİZDEN GÖRÜNTÜLERİMİZ